Ana Özellikler

 • Sağlam, dayanıklı ve özelleştirilebilir kurulum
 • 7/24 tarama işleri için uygun
 • Dinamik profil güncelleme ve kayıt
 • Ekranınızda 6 dizayn profili ve 1 mevcut ölçüm görüntüleme
 • Joystick üzerindeki push-button ile ölçüm (XYZ kaydetme)
 • Gerçek zamanlı yan ve üst görünüm
 • İşin büyük kısmında herhangi bir personel desteğine gerek duymaz
 • Tüm sensörlerden gelen veriler kaydedilir
 • GNSS alıcısı, seçeneğe bağlı olarak birçok farklı kaynaktan düzeltme alabilir (CORS / NTRIP, uydu tabanlı ya da kara tabanlı)
 • Şok ve sarsıntıdan etkilenmez (kırıcılar için uyumludur)
 • IP-69 standartında su geçirmez sensörler (100 m)
 • DXF desteği
 • Kullanıcı dostu ve göze yormayan yazılım

Neden Kordil EPS?

Kordil EPS ile bir çok gereksiz ve pahalı deniz ve kara işlerinden kaçınılarak performans %50 kadar artırılır.

Yapılan işlerde farkedilir bir kalite artışı görülür. Dizayn kesitleri ve gerçek zamanlı kesitler, operatörler için son derece anlaşılır ve mükemmel bir şekilde görüntülenir.

Kordil EPS ile müşterilerinize profesyonel ve kusursuz sonuçlar sunun. Her başarılı sonuç daha fazla müşteri getirecektir.

7/24 durmaksızın çalışabilir olan bu sistem, herhangi bir dışarıdan ölçme desteğine ihtiyaç duymaz ve hızlandırılmış projelere ayak uydurabilmenizi sağlar. 

Kordil EPS daha fazla müşteri kazanarak, şirketinizin gelirini artıracaktır.

Ekipmanın daha verimli çalışmasını sağlayarak, gereksiz yıpranmaları azaltır.

Bütün sayılan avantajlar nihayetinde kâra dönüşerek firmanızın büyümesini sağlar.

 


Kordil EPS 

ekskavatör konumlandırma sistemi - Kordil EPS

Kordil EPS'nin kurulu olduğu bir ekskavatör. Sistem bir monitör aracılığıyla , operatörün rahatlıkla anlayabileceği ve çalışabileceği gerçek zamanlı konum bilgisi sunar. Operatör herhangi bir dış ölçme desteğine ihtiyaç duymadan işine odaklanabilir. Operatör, dizayn kesitinin yanısıra mevcut zemin şeklini takip edebilir. Joystick üzerindeki push-button ile, ölçüm yapabilir. 

Hakkımızda

Kordil 2009 yılında İstanbul’da kurulmuş bir mühendislik şirketidir. Kordil, Harita Mühendisliği, Hidrografi ve Oşinografi, Jeoloji ve Jeofizik Mühendisliği'nin sualtı ölçümleri ile alakalı dallarında uzmandır. Kordil, akıllı sensör teknolojilerini kullanarak yeni sistemler geliştirmekte ve bu sistemler Türkiye'de öncü firmalar tarafından tercih edilmektedirler. Firmanın sahip olduğu yazılım altyapısı sayesinde rutin dışındaki uygulamalara adaptasyon süreci hem ekonomik hem de çok hızlı bir şekilde sağlanabilmektedir.

Kordil bir distribütör firma değildir. Ancak, iyi bildiği ve sorunsuz kullanılabilen sistemleri de paylaşmak ve de takdir etmek adına ülke piyasasına pazarlamaktadır. Bu noktada da ana prensibi hiçbir suretle sorun satmamaktır. Anksi belirtlmedikçe, sadece iyi bildiği ve uzun süre test edilmiş sistemleri pazarlamaktadır.

Kordil Navigation Pro, Kordil EPS (Excavator Positioning System), Kordil CPS (Crane Positioning System), ve Kordil Bathymetry Studio sistemleri ülkemizin en yaygın kullanılan konumlandırma sistemleridir. Ayrıca, KBS200 ve KBS30200 tek ve çift frekanslı singlebeam echosounder sistemleri de hidrografi ve ölçme firmaları tarafından hem yurt içinde hem yurt dışında yaygın olarak kullanılmaktadır. Kordil TG05 tide gauge, Kordil Metocean (meteorolojik ve oşinografik ölçüm istasyonları), uzaktan kumandalı ölçme botu gibi birçok alanda sistem ve cihazlar yapmakta ve kurmaktadır. Bu cihazları geliştirmedeki motivasyonlar çoğu kere ihtiyaca binaen gerçekleşmektedir. Bu nedenle Kordil ’in başarısız olduğu proje sayısı yok denecek kadar azdır.

Kordil tek elden tüm ölçme hizmetlerini alabileceğiniz bir şirkettir. Bu hizmetler birkaç saatlik kısa projeler de birkaç yıl sürebilecek uzun soluklu projeler de olabilirler. Kordi

 

ekskavatör konumlandırma sistemi - Kordil EPS Logo

Kordil EPS - Ekskavatör Konumlandırma Sistemi logo

Top